Battle for Cydonia Free

Battle for Cydonia Free 1.0.8

Poprowadź mecha do boju

Zalety

  • Dobra oprawa dźwiękowa
  • Oryginalne sterowanie
  • Możliwość rozwoju i ulepszania mecha

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Battle for Cydonia Free to gra, w której kierujemy wielkim mechem. Naszym zadaniem jest unicestwienie wrogów, przy użyciu wielu rodzajów uzbrojenia, w jakie możemy wyposażyć naszego robota. Oryginalne sterowanie, możliwość konfiguracji i rozwoju mecha oraz dynamiczna muzyka to największe zalety gry.

Naszym mechem w Battle for Cydonia Free sterujemy w bardzo prosty sposób. Kierunek jego poruszania wyznaczamy rysując ścieżkę palcem po ekranie. Mech zaczyna strzelać, kiedy dotkniemy ekran w odpowiednim kierunku. Co ważne, mech potrafi strzelać w dwóch niezależnych kierunkach. To bardzo przydatna umiejętność, kiedy wrogowie nadciągają ze wszystkich stron.

Battle for Cydonia Free dostarcza sporo rozrywki. Mamy do przejścia tryb kampanii, z trzema poziomami trudności do wyboru. Wraz z rozwojem sytuacji będziemy mogli udoskonalać naszego mecha, aby dał radę wygrywać pojedynki z coraz to silniejszymi wrogami. Jeśli tego nam mało możemy zakupić w grze dodatkowe poziomy lub odblokować tryb survival.

Battle for Cydonia Free

Download

Battle for Cydonia Free 1.0.8

Opinie użytkowników o Battle for Cydonia Free